Prvi modul ciklusa edukacije iz Menadžmenta volontera održan je u petak, 14. studenogte u subotu, 15. studenog u prostoru Poslijediplomskog središta Dubrovnik Sveučilišta u Zagrebu. Edukaciju provode trenerice Volonterskog centra Dubrovnik, glavnog programa udruge Bonsai.

Prisutni polaznici članovi su raznih Udruga s područjaDubrovačko-neretvanske županije, a primjena znanja i vještine iz područja menadžmenta volontera odličan je način poboljšanja rada Udruga koje se često zasnivaju na volonterskom radu.

U siječnju i veljači polaznike čekaju preostali dvodnevni moduli.

Polaznici koji će prisustvovati svim modulima, na posljednjem susretu dobit će potvrdu za Koordinatore volontera. Edukacija Menadžmen tvolontera dio je kurikuluma Hrvatske mreže volonterskih centara (HMVC).

Navedena aktivnost provodi se u sklopu projektaVolonternica – stvarajmo svoje prilike koju financira Ministarstvo socijalne politike i mladih, a sufinancira Grad Dubrovnik.

This slideshow requires JavaScript.