Ovog vikenda volonteri Trećeg uha zajedno s planinarima HPD Dubrovnik uživali su , družili se i planinarili na Orjenu. Bilo nas je 20-ak i svi smo složni kako bismo češće trebali organizirati ovakva druženja. Podsjetili smo se kako nam je bilo na festivalu uz filmove Janet Alilović, izrađivali figurice od plastelina, kvačkali, kartali, kuhali, proučavali kartu Orjena, neki su i postavljali karniše i filozofirali o svemu i svačemu. U nedjelju smo timski osvojili Sedlo a usput i nabrali ponešto bukovača, ne smijemo odati gdje, to je strogo čuvana tajna J. Imali smo prilike vidjeti što timski i volonterski duh mogu napraviti upravo na primjeru planinarskog doma.Čestitamo svim članovima HPD Dubrovnik na izvrsnom primjeru pozitivne volonterske prakse i ovom prilikom još jednom zahvaljujemo na odličnoj dobrodošlici i toplom gostoprimstvu. Sigurni smo da ćete vidjeti još slika volontera s Orjena.

Na kraju nam se teško bilo rastati bez suvenira pa smo za uspomenu uz odlične dojmove ponijeli i domaći kruh, sir, kajmak, krumpir, ciklu i mrkvu J.