Članica udruge Feniks, Tanja Rončević, održala je u utorak 6.10. u 15:30h u prostorijama Poslijediplomskog centra Dubrovnik predavanje na temu “ Teškoće u učenju u rizičnom socijalnom okruženju”.

Predavanje je prvo u nizu edukativnih aktivnosti koje Udruga za razvoj civilnog društva Bonsai provodi u sklopu svog volonterskog programa Subota za učenje koji se uspješno provodi već drugu godinu za redom. Korisnici programa su djeca slabijeg školskog uspjeha iz socijalno-ugroženih obitelji.

Predavanju su nazočili volonteri programa Subota za učenje, ali i mladi asistenti u nastavi iz dubrovačkih osnovnih škola.

Ukoliko želite volontirati u ovom programu udruga Bonsai poziva da se javite na objavljeni volonterski zadatak: ,,Volonteri u poduci na programu Subota za učenje” koji je još aktivan, a opis zadatka možete pronaći ovdje.