U prostoru Poslijediplomskog središta Dubrovnik (Sveučilišta u Zagrebu), 12.1. u 17 sati, održano je informiranje o nedavno započetom projektu Uloži sebe budi promjena.

Partnerski projekt udruge BONSAI i DURE predstavio je projektni tim,  voditeljica Nina Zore, i izvoditeljice na projektu Sanja Živković, Anja Marković, Ivana Jašić i Andrea Novaković. Nakon upoznavanja sa sadržajem, očekivanim rezultatima i vremenskim okvirom aktivnosti otvoren je prostor za pitanja sudionika. Zapažanja sa održanog informiranja zabilježena su i doprinjet će preciznijem osmišljavanju pojedinih aktivnosti.

Za sudjelovanje na projektnim aktivnostima još uvijek se možete javiti na ured.vcd@gmail.com ili 0915455147. Više o projektu saznajte ovdje.

Prva aktivnost, fokus grupa Lokalna zajednica i mladi- životne prilike i neprilike, održat će se 19.1. u 17h i trajat će 2 sata.

Projekt se odvija uz potporu Ministarstva socijalne politike i mladih.

Created with Nokia Smart Cam

Bonsai_2015