Upoznavanje sa svijetom volonterstva

Radionica “Biti volonter” u organizaciji Volonterskog centra Dubrovnik održana je četvrtak, 27. ožujka, u DURI.

Sudionici radionice su se kroz grupni rad, izlaganja te interaktivne vježbe upoznali sa Zakonom o volonterstvu, pravima i obvezama volontera i organizatora volontiranja te specifičnostima vezanima uz pojedine oblike volontiranja.

Uz edukacije o volonterstvu za nastavnike i učenike srednjih škola na području Dubrovnika, radionica “Biti volonter” otvorila je mogućnost svim zainteresiranim građanima da pobliže upoznaju svijet volonterstva.

Polaznicima su najavljene i razne buduće akcije Volonterskog centra, a prva od njih će biti organizirana već 8. travnja na sam rođendan centra.
Edukacije i radionice odvijaju se u sklopu projekta inVOLONTIRAMse! financiranog od strane Ministarstva socijalne politike i mladih.

This slideshow requires JavaScript.